Rankingi i porównania
pożyczki pożyczki   kredyty kredyty   konta bankowe konta

Strona główna Regulamin

Regulamin


 1. „Portal finansowy www.centrumpozyczek24.pl” to internetowy serwis informacyjny poświęcony tematyce pożyczek gotówkowych.
 2. Informacje w nim zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą firmę, instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.
 3. Wszystkie treści zostały zebrane z zachowaniem staranności, jednakże nie mogą być traktowane jako podstawa prawna, w szczególności porady ekspertów.
 4. Treści zawarte w Portalu mogą nie być aktualne. Jeżeli znalazłeś błąd zgłoś go nam na e-mail
 5. Wszystkie użyte w Portalu znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych, czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.
 6. Wszystkie treści oraz elementy graficzne podlegają ochronie prawnej - zabrania się ich kopiowania w celu dalszej publikacji.
 7. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z korzystania z portalu w szczególności za niedokładność, niekompletność lub nieaktualność informacji umieszczonych w portalu.
 8. Łącza na Portalu mogą przenieść Użytkownika poza sieć Portalu oraz do systemów, za których zawartość, dokładność i funkcje właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności. Łącza te podane są w dobrej wierze i właściciel portalu nie może być pociągnięty do jakiejkolwiek odpowiedzialności za zmiany, które nastąpiły w serwisach, do których umieścił łączę.
 9. Umieszczenie łącza do stron zewnętrznych nie oznacza ich popierania przez właściciela portalu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się i dokładnego przeczytania dokumentów dotyczących prawa i poufności każdego serwisu, który odwiedzasz.
 10. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach i opiniach. Pełną odpowiedzialność za zamieszczaną treść ponosi ich autor (Użytkownik) identyfikowany po adresie IP.
 11. Zasady dotyczące pisania opini i komentarzy:
  - Przemyśl to, co chcesz napisać.
  - Pisz na temat.
  - Przestrzegaj zasad ortografii i stosuj przecinki.
  - Nie duplikuj swojego komentarza lub opinii.
  - Nie obrażaj innych osób.
  - Nie używaj ciągów znaków zapytania (???????) i wykrzykników (!!!!!!!!!!!!). Wystarczy jeden ! i ?
  - Nie pisz WIELKIMI literami - w Internecie oznacza to, że krzyczysz.
  - Uważaj na trolle internetowe - osoby, które publikują mocno kontrowersyjne komentarze i opinie.
  - Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców.
  - Nie podszywaj się pod inne osoby.
 12. Opinie i komentarze kwalifikujące się do usunięcia to m.in. takie, które:
  - zawierają linki do stron WWW naruszających prawo lub dobre obyczaje
  - zawierają dane osobowe czy teleadresowe
  - są reklamą
  - są spamem
  - nawołują do agresji
  - są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej
  - zawierają uwagi skierowane do redakcji.
 13. Właściciel portalu jest wdzięczny za czujność czytelników i prosi aby wszystkie uwagi kierować na adres info@centrumpozyczek24.pl
 14. Właściciel portalu informuje i ostrzega, że nie należy publikować komentarzy i opinii, które naruszają prawo. Za ich treść można ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną. Są to Komentarze lub opinie, które:
  - zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);
  - propagują alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.);
  - propagują środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.);
  - obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego);
  - obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego);
  - zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);
  - przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.).
 15. Właściciel portalu zachowuje sobie prawo do usunięcia wszystkich komentarzy i opinii Użytkownika uporczywie łamiącego regulamin oraz zablokowania mu możliwości dodawania komentarzy i opinii na określony czas lub bezterminowo nieinformując o tym Użytkownika.