Rankingi i porównania
pożyczki pożyczki   kredyty kredyty   konta bankowe konta

Strona główna Porady i częste pytania Najtańsze pożyczki pozabankowe

Wybierz szybką pożyczkę

Na krótko do 30 dni
Na dłużej do 12 mc

Ile pieniędzy chcesz pożyczyć?

50 zł
1500 zł
800 zł
+

Ile czasu potrzebujesz na spłatę?

7 dni
30 dni
14 dni
+

Ile pieniędzy chcesz pożyczyć?

50 zł
3000 zł
1500 zł
+

Ile czasu potrzebujesz na spłatę?

30 dni
12 mc
6 mc
+

Najtańsze pożyczki pozabankowe


Na rynku pożyczek pozabankowych panuje ogromna konkurencja. Firmy pożyczkowe proponują klientom wiele opcji, a chcąc uatrakcyjnić swój asortyment, ogromną wagę przykładają m. in. do kosztów – jest to zdecydowanie najważniejszy czynnik decydujący o wyborze takiej, a nie innej oferty.


Należy mieć na uwadze to, że nieustannie pojawia się coś nowego, a pojęcie „najtańsza pożyczka” jest dość względne – każdy patrzy na to przez pryzmat swoich oczekiwań. Decydując się na szybką pożyczkę pozabankową, warto rozglądać się za promocjami, w ramach których można znacząco zaoszczędzić na kosztach zobowiązania. Opłaca się zatem trzymać rękę na pulsie i być w temacie na bieżąco. Poniżej znajduje się zestawienie popularnych firm pożyczkowych oferujących najkorzystniejsze pożyczki gotówkowe.

Vivus
Szybkie pożyczki w kwocie od 100 zł do 2500 zł z terminem spłaty do 30 dni. Dla nowych klientów promocje, np. pożyczki w kwocie do 1200 zł za darmo – co oznacza, że spłaca się tyle, ile się pożyczyło, bez odsetek.


Łatwy Kredyt
Szybka gotówka bez formalności. Pierwsza pożyczka jest udzielana w kwocie do 500 zł, w przypadku kolejnych maksimum wynosi 2000 zł. Okres spłaty do 30 dni.


Net Credit
Szybkie pożyczki gotówkowe do 3000 zł. Pierwsza pożyczka w kwocie do 1000 zł dostępna za darmo – klient spłaca jedynie kapitał, bez odsetek. Maksymalny okres spłaty wynosi 30 dni.


LendON
Pożyczki bez formalności i zabezpieczeń od 100 do 2000 zł. Pierwsza pożyczka udzielana jest w maksymalnej kwocie do 500 zł. Okres spłaty wynosi od 5 do 30 dni.


Wonga
Pożyczki dostępne już od 50 zł. Nowi klienci mogą pożyczyć maksymalnie 750 zł, kolejne pożyczki są przyznawane w kwocie do 2500 zł. Maksymalny okres spłaty to 30 dni.

Ekspert ds. pożyczek

Warto przeczytać

Jak działa kalkulator pożyczkowy?

Osoby decydujące się na zaciągnięcie pożyczki pozabankowej mogą sięgać po różne narzędzia umożliwiające im wybór oferty najbardziej adekwatnej do ich potrzeb i możliwości. Jednym z najpopularniejszych tego typu narzędzi są kalkulatory...


Dlaczego parabanki zyskują klientów?

Popularność pożyczek udzielnych przez parabanki systematycznie rośnie. Sektor pozabankowych usług finansowych rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie i zyskuje coraz więcej klientów. Co jest tego przyczyną? Banki tracą, parabanki zyskują klientów...


Czym różni się pożyczka z parabanku od pożyczki bankowej?

Dla wielu osób pomiędzy pożyczkami z parabanków a tymi udzielanymi przez banki nie ma jakiś większych różnic. Tymczasem jest ich całkiem sporo – wystarczy jedynie zagłębić się w temat i przeprowadzić odpowiednią analizę...


Czy pożyczki pozabankowe są udzielane osobom zadłużonym?

Negatywna historia w Biurze Informacji Kredytowej czy niska zdolność kredytowa to bardzo często efekt posiadania nadmiernego zadłużenia – nie wyłączając z tego długu obciążonego egzekucją komorniczą. W powyższej sytuacji nie ma jakichkolwiek szans na...